Ochrona imprez masowych

Bezpieczeństwo uczestników oraz kompleksowa ochrona imprez masowych czy rekreacyjnych jest jednym z kluczowych wymagań i obowiązków stawianych organizatorom wydarzenia. Jako agencja ochrony zabezpieczamy największe ogólnopolskie i międzynarodowe imprezy takie jak Tour de Pologne. Dopasowujemy naszą ofertę również do obsługi mniejszych, lokalnych wydarzeń. Profesjonalna ochrona imprez to duży komfort każdego organizatora – pozwala nie tylko uniknąć wielu problemów z niepożądanymi zrachowaniami uczestników, ale także może udzielić wsparcia w kwestiach przygotowania wydarzenia i jego realizacji.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zabezpieczanie imprez?

Wielkie wydarzenia budzą wielkie emocje. Zgromadzenie dużej liczby osób na ograniczonym terenie wymaga odpowiedniego przygotowania ze strony formalnej i organizacyjnej. W takich sytuacjach konieczna jest profesjonalna ochrona imprez. Doświadczeni menedżerowie budują precyzyjne plany zabezpieczenia, które możemy procedować jako pełnomocnicy organizatora. Regularnie szkolimy nasze zespoły funkcjonariuszy bezpieczeństwa, aby byli w stanie odpowiednio zareagować w każdej sytuacji. Zdobyte kompetencje wzmacniają działania ochrony imprez masowych i pozwalają skuteczniej panować nad tłumem.

Nasi ochroniarze dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia. Każdorazowo weryfikują, czy dana osoba ma odpowiednie upoważnienie do wstępu na teren imprezy. Pracownicy ochrony aktywnie zajmują się wszelkimi pojawiającymi się w trakcie trwania wydarzenia problemami, przeprowadzają patrole na terenie całego obiektu oraz ściśle współpracują z Twoim zespołem we wszystkich istotnych kwestiach związanych z zabezpieczeniem imprezy. Bazują przy tym na szerokim doświadczeniu pozwalającym sprawnie reagować na poszczególne nieprawidłowości. Dbają o to, by ochrona imprezy była realizowana skutecznie, ale także w dyskretny, nieprzeszkadzający uczestnikom sposób. Co istotne, ochroniarze dbają nie tylko o bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie danego wydarzenia, ale także o sprzęt i wyposażenie, które mogą ulec uszkodzeniu – dbamy o Twoje mienie podczas obsługiwanej imprezy

Co zyskujesz?

Optymalizacja kosztów

dzięki dostępowi do najnowszej technologii z zakresu ochrony na imprezy

 

Elastyczne podejście

w imprezach wszelkiego typu, zgodnie oczekiwaniami, wymaganiami formalnymi i przedstawionym budżetem

 

Możliwość rozszerzenia usług

bezpieczeństwa o czystość i catering

Obsługa

zarówno przed, w trakcie, jak i po imprezie

 

Gwarancja realizacji usługi

zgodnie z prawem i sztuką niezależnie od miejsca i charakteru imprezy

Ograniczenie zaangażowania

klienta w sprawy formalne

 

Bezpieczeństwo i dobry wizerunek

dzięki wysokiej jakości usług na każdym etapie realizacji wydarzenia

Co nas wyróżnia?

 • Doświadczenie w ochronie największych wydarzeń:
  – Euro 2012
  – The World Games 2017
  – Tour de Pologne
  – Puchar świata w skokach narciarskich
  – koncerty muzyczne światowych gwiazd
  – Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach
  – mecze piłkarskiej ekstraklasy 
 • System szkoleń pracowników wykonujących usługi, w tym szkolenia specjalistyczne, branżowe i eksperckie.
 • Zatrudniamy pracowników o odpowiednich predyspozycjach – każdy ochroniarz na imprezę posiada niezbędne umiejętności oraz odpowiednią sprawność do wykonywania zadań, a koordynatorzy ds. bezpieczeństwa dysponują szeroką wiedzą na temat procedur, które należy wdrożyć np. w sytuacjach kryzysowych.
 • Implementujemy urządzenia techniczne tam, gdzie jest to możliwe.
 • Proponujemy dodatkowe usługi gwarantujące nie tylko kompleksowe zabezpieczenie imprez, ale także ich łatwiejszą organizację.
Zapytaj o ofertę

Profesjonalna ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych przez naszą firmę przebiega profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Wiemy, jak reagować w razie problemów w trakcie wydarzenia, w tym na nieprzewidziane komplikacje i wypadki.

Realizujemy zabezpieczenie imprezy masowej na podstawie obowiązujących przepisów. Dbamy o to, by w trakcie wydarzenia na jego teren nie wtargnęły osoby niepowołane, a także by nie wniosły przedmiotów zakazanych w regulaminie. Dostosowujemy naszą ofertę do charakteru danego wydarzenia, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Ochrona imprezy masowej realizowana przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalnego podejścia do zleconych czynności.

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej