Ochrona fizyczna osób i mienia

Jednym z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa obiektów wciąż pozostaje ochrona osób i mienia. Jako firma ochroniarska zatrudniająca wyszkolonych i doświadczonych pracowników zapewniamy poczucie bezpieczeństwa we wszelkiego typu obiektach. Wykorzystujemy również nowoczesne technologie podnoszące skuteczność prowadzonych działań oraz dające Ci możliwość bieżącego kontrolowania realizowanych zadań. Nasza agencja ochrony osób i mienia zadba o to, by Twój biznes mógł się rozwijać w maksymalnie bezpiecznym środowisku.

Zapytaj o ofertę

Czym jest ochrona osób i mienia?

Bezpieczeństwo jest jedną z kluczowych potrzeb człowieka. Profesjonalna i dopasowana usługa ochrony osób i mienia ją zapewnia. Codziennie dbamy o zdrowie, spokój i życie ludzi oraz zapewniamy bezpieczeństwo obiektów i znajdującego się w nich dobytku.

Minimalizujemy ryzyko, ograniczamy straty i dajemy poczucie komfortu, abyś mógł spokojnie prowadzić swój biznes. Silny i solidny obszar bezpieczeństwa, który gwarantuje nasza agencja ochrony osób i mienia ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości działania firmie oraz jej pracownikom. Od laboratoriów farmaceutycznych przez centra handlowe po produkcję przemysłową – nasze usługi w zakresie ochrony fizycznej zmniejszają ryzyko przestojów spowodowanych względami bezpieczeństwa. Nasi wysoko wykwalifikowani funkcjonariusze ochrony pomagają we wzmocnieniu działań i budowaniu bezpieczniejszych oraz bardziej komfortowych miejsc.

Nie każde ryzyko jest równe, dlatego ściśle współpracując z Tobą, zapewniamy jasny przegląd zagrożeń dla bezpieczeństwa Twojej organizacji i skupiamy się na wyeliminowaniu niepożądanych zdarzeń. Jako profesjonalna firma ochrony osób i mienia dbamy o kompleksowe przygotowanie. Bazujemy na przeprowadzonym audycie, który umożliwia wczesne zidentyfikowanie wszelkich zagrożeń, a następnie skuteczne przeciwdziałanie. Proponowane i wdrażane rozwiązania dopasowujemy również do specyfiki Twojego biznesu. Dzięki doświadczeniu z wielu branż nasza ochrona osób i mienia jest nie tylko skuteczna, ale i dyskretna – w żaden sposób nie ogranicza działalności firmy.

Co zyskujesz?

Niezawodność i ciągłość usług 

przekładająca się na niezakłócone prowadzenie biznesu

 

Optymalizację kosztów

dzięki wykorzystaniu technologii

Minimalizacja ryzyk i strat

dzięki przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa

 

Wysoką kontrolę nad usługą

dzięki zintegrowanemu systemowi IT

Wieloobszarową poprawę bezpieczeństwa

osoby, mienie, BHP, PPOŻ

 

Wysoką polisę ubezpieczeniową

w każdej z realizowanych usług

Co wyróżnia naszą ochronę fizyczną?

  • Koncepcje, według których realizowana jest ochrona fizyczna osób i mienia tworzymy na podstawie szczegółowych audytów bezpieczeństwa.
  • Dzięki Centrum Wsparcia Operacyjnego wszystkie dane dotyczące usług ochrony i zabezpieczenia technicznego, a także informacje operacyjne są zlokalizowane i zarządzane w jednym miejscu.
  • Dysponujemy doświadczonym i odpowiednio przeszkolonym zespołem, który gwarantuje szeroki wachlarz możliwości w zakresie ochrony fizycznej.
  • Błyskawicznie reagujemy na jakiekolwiek przesłanki o ryzyku pojawienia się zagrożenia na terenie Twojej firmy.
  • Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i małymi firmami z wielu różnych branż, dzięki czemu w elastyczny sposób potrafimy dopasować zakres usług do specyfiki danego biznesu.
Zapytaj o ofertę

Jakie rozwiązania stosujemy w ramach ochrony fizycznej?

W wielu firmach wciąż najpopularniejszą formą ochrony jest zabezpieczenie personelu, danych i sprzętu przed zagrożeniami fizycznymi, które mogłyby w znacznym stopniu zakłócić działalność biznesową. Mowa tutaj o kradzieżach, włamaniach czy dewastacjach. Stosuje się w tym przypadku m.in. klasyczne, sprawdzone rozwiązania, takie jak obecność przeszkolonych ochroniarzy na terenie danego przedsiębiorstwa. Usługa ta może być realizowana przez nas całodobowo, 7 dni w tygodniu. Najczęściej decydują się na nią firmy z segmentu bankowego, biurowego, handlowego oraz przemysłowego.

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej