Ochrona fizyczna

Jednym z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa obiektów wciąż pozostaje fizyczna ochrona osób i mienia. Dzięki wyszkolonym i doświadczonym pracownikom, szczegółowym analizom i planom ochrony zapewniamy poczucie bezpieczeństwa we wszelkiego typu obiektach.

Zapytaj o ofertę

Czym jest ochrona fizyczna?

Bezpieczeństwo jest jedną z kluczowych potrzeb człowieka. Profesjonalna i dokładnie dopasowana usługa ochrony jest w stanie ją zapewnić. W ramach ochrony fizycznej osób i mienia dbamy o zdrowie, spokój i życie ludzi oraz zapewniamy bezpieczeństwo obiektów i znajdującego się w nich dobytku.

Minimalizujemy ryzyka, ograniczamy straty i dajemy poczucie komfortu, abyś mógł spokojnie rozwijać swój biznes. Silny i solidny obszar bezpieczeństwa w firmie ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości działania firmie i jej pracownikom. Od laboratoriów farmaceutycznych, przez centra handlowe, po produkcję przemysłową, nasze usługi w zakresie ochrony zmniejszają ryzyko przestojów spowodowanych względami bezpieczeństwa. Dedykowani i dobrze wyszkoleni funkcjonariusze ochrony pomagają we wzmocnieniu działań i budowaniu bezpieczniejszych i bardziej komfortowych miejsc.

Nie wszystkie ryzyka są równe, dlatego ściśle współpracując z Tobą, zapewniamy jasny przegląd zagrożeń dla bezpieczeństwa Twojej organizacji i skupiamy się na zniwelowaniu niepożądanych zdarzeń.

Co zyskujesz?

Niezawodność i ciągłość usług 

przekładająca się na niezakłócone prowadzenie biznesu

 

Optymalizację kosztów

dzięki wykorzystaniu technologii

Minimalizacja ryzyk i strat

dzięki przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa

 

Wysoką kontrolę nad usługą

dzięki zintegrowanemu systemowi IT

Wieloobszarową poprawę bezpieczeństwa

osoby, mienie, BHP, PPOŻ

 

Wysoką polisę ubezpieczeniową

w każdej z realizowanych usług

Co nas wyróżnia?

 • Koncepcje ochrony tworzymy w oparciu o szczegółowe audyty bezpieczeństwa 
 • Wspieramy usługi najnowszymi technologiami i oprogramowaniem 
 • Dzięki Centrum Wsparcia operacyjnego wszystkie kompetencje dotyczące usług ochrony i zabezpieczenia technicznego, a także informacje operacyjne, są zlokalizowane i zarządzane w jednym miejscu oraz jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami ratunkowymi. 
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.