Ochrona osób i mienia

Jednym z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa obiektów wciąż pozostaje ochrona osób i mienia. Jako firma ochroniarska zatrudniająca wyszkolonych i doświadczonych pracowników zapewniamy poczucie bezpieczeństwa we wszelkiego typu obiektach. 

Zapytaj o ofertę

Czym jest ochrona osób i mienia?

Bezpieczeństwo jest jedną z kluczowych potrzeb człowieka. Profesjonalna i dopasowana usługa ochrony osób i mienia ją zapewnia. Codziennie dbamy o zdrowie, spokój i życie ludzi oraz zapewniamy bezpieczeństwo obiektów i znajdującego się w nich dobytku.

Minimalizujemy ryzyka, ograniczamy straty i dajemy poczucie komfortu, abyś mógł spokojnie rozwijać swój biznes. Silny i solidny obszar bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości działania firmie i jej pracownikom. Od laboratoriów farmaceutycznych, przez centra handlowe, po produkcję przemysłową, nasze usługi w zakresie ochrony zmniejszają ryzyko przestojów spowodowanych względami bezpieczeństwa. Dedykowani i dobrze wyszkoleni funkcjonariusze ochrony pomagają we wzmocnieniu działań i budowaniu bezpieczniejszych i bardziej komfortowych miejsc.

Nie wszystkie ryzyka są równe, dlatego ściśle współpracując z Tobą, zapewniamy jasny przegląd zagrożeń dla bezpieczeństwa Twojej organizacji i skupiamy się na wyeliminowaniu niepożądanych zdarzeń.

Co zyskujesz?

Niezawodność i ciągłość usług 

przekładająca się na niezakłócone prowadzenie biznesu

 

Optymalizację kosztów

dzięki wykorzystaniu technologii

Minimalizacja ryzyk i strat

dzięki przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa

 

Wysoką kontrolę nad usługą

dzięki zintegrowanemu systemowi IT

Wieloobszarową poprawę bezpieczeństwa

osoby, mienie, BHP, PPOŻ

 

Wysoką polisę ubezpieczeniową

w każdej z realizowanych usług

Co nas wyróżnia?

  • Koncepcje ochrony tworzymy na podstawie szczegółowych audytów bezpieczeństwa
  • Wspieramy usługi najnowszymi technologiami i oprogramowaniem
  • Dzięki Centrum Wsparcia operacyjnego wszystkie kompetencje dotyczące usług ochrony i zabezpieczenia technicznego, a także informacje operacyjne, są zlokalizowane i zarządzane w jednym miejscu.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej