Monitoring wizyjny

Dzisiaj masz możliwość kontrolowania swojej inwestycji i obiektu, korzystając ze zdanych rozwiązań do monitoringu. Monitoring wizyjny umożliwia kontrolę w obiektach bez konieczności udziału pracowników ochrony fizycznej. Zdalny monitoring zapewnia zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Daje też możliwość stosowania dodatkowych zabezpieczeń np. zdalnej weryfikacji sygnału alarmowego.

Zapytaj o ofertę

Czym jest monitoring wizyjny?

Główna idea i funkcjonalność systemu monitoringu wizyjnego polega na przekazywaniu „na żądanie” obrazów z systemu telewizji dozorowej, która jest zainstalowana w chronionym obiekcie. Obrazy z kamer są przekazywane w czasie rzeczywistym i kontrolowane przez pracowników Centrum Wsparcia Operacyjnego. Obraz może być też przekazany z kamer bezpośrednio podłączonych do urządzenia transmisyjnego.

Dzięki bardzo czułym kamerom mamy możliwość wyselekcjonowania z nagrania np. ujęcia, na których występują osoby noszące okulary. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości operator weryfikuje sytuację i podejmuje stosowne działania. Może skierować na miejsce Grupę Interwencyjną lub zgodnie z ustaloną procedurą, powiadamia wskazane osoby.

Usługę monitoringu wizyjnego możesz wykorzystać w wielu obszarach Twojego biznesu. Od kontrolowania czy np. pracownicy obiektu noszą wymagane stroje ochronne po zastosowanie kamer CCTV z funkcjonalnościami identyfikowania obrazu podczas monitorowania budowy.

 

Co zyskujesz dzięki zastosowaniu monitoringu wizyjnego?

Ograniczenie inwestycji

w środki trwałe

 

Ograniczenie kosztów

ochrony fizycznej przez optymalizację etatów

 

Transparentne raportowanie

i dostęp do danych online

Całodobowe monitorowanie

i rejestracja zdarzeń

 

Uszczelnienie systemu ochrony

oraz skuteczne wzmocnienie działań w zakresie bezpieczeństwa

Serwis

i konserwacja sprzętu

 

Pełna integracja z większością dostępnych

urządzeń CCTV zainstalowanych w Twoim obiekcie

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczony i kompetentny zespół realizujący zadania zgodnie z normami jakościowymi
  • Szkolimy systematycznie pracowników liniowych, aby prawidłowo nadzorowali procesy bezpieczeństwa na obiektach klientów
  • Podpowiadamy, jak najlepiej dostosować procedury na obiektach celem minimalizowania zagrożeń oraz obszarów powstawania strat
  • Wspieramy usługę nowoczesnymi i skutecznymi systemami technicznymi.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej