Agencja ochrony w Lublinie

Szukasz dla swojej firmy sprawdzonej agencji ochrony w Lublinie? Możesz na nas liczyć! Wiemy, jak skutecznie zapewnić bezpieczeństwo osób oraz mienia, ponieważ od ponad 30 lat współpracujemy w tym obszarze z firmami z różnych branż. W usługach ochrony wspieramy się technologią, która pozwala nam jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo firm i instytucji.

Gwarantowane bezpieczeństwo dla Twojej firmy

Działamy na terenie całego województwa lubelskiego, oferując kompleksowe usługi związane z zapewnianiem bezpieczeństwa przedsiębiorstwom z różnych sektorów - począwszy od przemysłu, transportu i logistyki, przez handel, aż po instytucje publiczne.

Jako doświadczona firma ochroniarska w Lublinie dysponujemy przeszkoloną kadrą ochroniarską, która skutecznie zabezpieczy każdą nieruchomość czy wydarzenie.

Większe bezpieczeństwo osób i mienia w Twojej firmie

Optymalizacja kosztów ochrony dzięki rozwiązaniom technologicznym

Przeszkolona kadra ochroniarska i doświadczeni koordynatorzy

Ochrona w Lublinie oraz w całej Polsce

Ochrona osób i mienia w Lublinie – postaw na doświadczenie

Obiekty, które codziennie przyciągają wielu odwiedzających, muszą nieustannie zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jako doświadczona firma ochroniarska w Lublinie oferujemy szeroki zakres usług związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa – od kontroli osób i towarów na terenie zarządzanych przez Ciebie obiektów, poprzez regularne obchody chronionego terenu, a także patrole interwencyjne w sytuacjach kryzysowych.

Pełen zakres bezpieczeństwa Twojej firmy

Oferujemy profesjonalne usługi ochrony od ponad 30 lat, co pozwoliło nam wypracować szeroki pakiet rozwiązań, które służą bezpieczeństwu obiektów firmowych oraz instytucji. W zakresie naszych działań jest nie tylko ochrona fizyczna obiektu, ale też systemy monitoringu wizyjnego, nowoczesne systemy alarmowe, a także mobilne wieże monitorujące. Jako doświadczona firma ochroniarska w Lublinie realizujemy także ochronę w czasie organizowanych wydarzeń o różnej skali i charakterze.

  • Ochrona osób i mienia
  • Systemy alarmowe
  • Monitoring wizyjny
  • Mobilna wieża monitorująca
  • Ochrona imprez masowych
  • Konwojowanie wartości pieniężnych

Ochrona Lublin i województwo lubelskie

Działamy na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego, ale też mamy struktury na terenie całej Polski. Możesz powierzyć nam ochronę budynków Twojej firmy czy organizowanych wydarzeń w dowolnym miejscu w kraju. Jeżeli interesuje Cię ochrona w Lublinie, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pokażemy, jakie rozwiązania możemy zaproponować Twojej firmie.

Mobilne platformy monitorujące – zamów w Lublinie

Jednym z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez firmy ochroniarskie Lublin są mobilne wieże monitorujące. Są to mobilne jednostki wyposażone w zaawansowany system kamer CCTV, połączony z centrum monitorowania sygnałów alarmowych. Wieże można w łatwy sposób przemieszczać, więc są doskonałym rozwiązaniem dla kroczących inwestycji infrastrukturalnych. Platformy monitorujące są autonomiczne pod względem zasilania, co umożliwia ich umiejscowienie nawet na odległych i trudnodostępnych terenach.