Agencja ochrony w Białymstoku

Jeśli szukasz niezawodnej ochrony w Białymstoku, możesz liczyć na naszą pomoc. Wiemy, jak skutecznie zapewnić bezpieczeństwo osób oraz firmowego mienia, ponieważ robimy to od prawie 35 lat dla firm z różnych branż. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by zapewniane przez nas usługi były jeszcze bardziej skuteczne. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie rozwiązania mamy dla Twojej firmy!

Zaawansowana ochrona dla Twojej firmy

W obliczu rosnących zagrożeń, kluczowe staje się wykorzystanie zaawansowanych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa. Należymy do firm ochroniarskich w Białymstoku, które łączą standardową ochronę fizyczną z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie monitoringu wizyjnego oraz elektronicznymi systemami dostępu.

Dostosowujemy usługi do specyfiki sektorów takich jak handel, przemysł, budownictwo, nieruchomości komercyjne, oraz logistyka i ochrona zdrowia, aby w sposób kompleksowy zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy.

Większe bezpieczeństwo osób i mienia w Twojej firmie

Optymalizacja kosztów ochrony dzięki rozwiązaniom technologicznym

Przeszkolona kadra ochroniarska i doświadczeni koordynatorzy

Ochrona w Białymstoku i w całej Polsce

Ochrona osób i mienia w Białymstoku

Budynki, które każdego dnia odwiedzane są przez wielu klientów wymagają stałego dbania o bezpieczeństwo, dzięki umieszczeniu na terenie nieruchomości posterunków ochrony oraz stałej kontroli ruchu osobowego i towarowego. W ramach współpracy z Impel – agencją ochrony w Białymstoku możesz liczyć także na regularne obchody nieruchomości, doraźne patrole interwencyjne, wsparcie w sytuacjach kryzysowych, a także obsługę systemów monitoringu czy zabezpieczeń ppoż.

Kompleksowe usługi bezpieczeństwa

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa dla firm – od ochrony fizycznej, przez zaawansowane systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, po profesjonalne zabezpieczenie eventów, a także konwoje gotówki i przedmiotów wartościowych. Jako doświadczona firma ochroniarska w Białymstoku, zapewniamy najwyższy poziom usług ochrony, budując trwałe relacje oparte na zaufaniu.

  • Ochrona osób i mienia
  • Systemy alarmowe
  • Monitoring wizyjny
  • Mobilna wieża monitorująca
  • Ochrona imprez masowych
  • Konwojowanie wartości pieniężnych

Ochrona Białystok i województwo podlaskie

Zapewniamy ochronę w Białymstoku, ale również na terenie Podlasia, jak i w całej Polsce. Możesz powierzyć nam ochronę swoich budynków firmowych, hal magazynowych, terenów budowy czy organizowanych wydarzeń, niezależnie od ich lokalizacji. Działające w ramach Grupy Impel Centrum Wsparcia Operacyjnego zbiera wszystkie dane operacyjne z chronionych obiektów, dzięki czemu podejmowane działania przez pracowników są natychmiastowe i skuteczne.

Mobilne wieże monitorujące na Podlasiu

Wśród rozwiązań oferowanych przez agencje ochrony w Białymstoku na szczególną uwagę zasługują mobilne wieże monitorujące, zwane też mobilnymi platformami do monitoringu. To przenośne urządzenia wyposażone w system kamer CCTV połączony ze stacją monitorowania alarmów. Wyposażone w system alarmowania audiowizualnego wieże monitorujące są nie tylko łatwe do transportu, ale też niezależne od źródeł zasilania, przez co mogą być ustawione nawet na trudno dostępnych terenach, z dala od skupisk ludzkich.