Agencja ochrony w Białymstoku

Jeśli szukasz niezawodnej ochrony w Białymstoku, możesz liczyć na naszą pomoc. Wiemy, jak skutecznie zapewnić bezpieczeństwo osób oraz firmowego mienia, ponieważ robimy to od ponad 30 lat dla firm reprezentujących różne branże. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by zapewniane przez nas usługi były jeszcze bardziej skuteczne. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie rozwiązania mamy dla Twojej firmy!

Zaawansowana ochrona dla Twojej firmy

W obliczu rosnących zagrożeń, kluczowe staje się wykorzystanie zaawansowanych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa. Należymy do firm ochroniarskich w Białymstoku, które łączą standardową ochronę fizyczną z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie monitoringu wizyjnego oraz elektronicznymi systemami dostępu.

Dostosowujemy usługi do specyfiki sektorów takich jak handel, przemysł, budownictwo, nieruchomości komercyjne, oraz logistyka i ochrona zdrowia, aby w sposób kompleksowy zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy.

Większe bezpieczeństwo osób i mienia w Twojej firmie

Optymalizacja kosztów ochrony dzięki rozwiązaniom technologicznym

Przeszkolona kadra ochroniarska i doświadczeni koordynatorzy

Ochrona w Białymstoku i w całej Polsce

Ochrona osób i mienia w Białymstoku

Budynki, które każdego dnia odwiedzane są przez wielu klientów wymagają stałego dbania o bezpieczeństwo, dzięki umieszczeniu na terenie nieruchomości posterunków ochrony oraz stałej kontroli ruchu osobowego i towarowego. W ramach współpracy z Impel – agencją ochrony w Białymstoku możesz liczyć także na regularne obchody nieruchomości, doraźne patrole interwencyjne, wsparcie w sytuacjach kryzysowych, a także obsługę systemów monitoringu czy zabezpieczeń ppoż.

Kompleksowe usługi bezpieczeństwa

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa dla firm – od ochrony fizycznej, przez zaawansowane systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, po profesjonalne zabezpieczenie eventów, a także konwoje gotówki i przedmiotów wartościowych. Jako doświadczona firma ochroniarska w Białymstoku, zapewniamy najwyższy poziom usług ochrony, budując trwałe relacje oparte na zaufaniu.

  • Ochrona osób i mienia
  • Systemy alarmowe
  • Monitoring wizyjny
  • Mobilna wieża monitorująca
  • Ochrona imprez masowych
  • Konwojowanie wartości pieniężnych

Ochrona Białystok i województwo podlaskie

Zapewniamy ochronę w Białymstoku, ale również na terenie Podlasia, jak i w całej Polsce. Możesz powierzyć nam ochronę swoich budynków firmowych, hal magazynowych, terenów budowy czy organizowanych wydarzeń, niezależnie od ich lokalizacji. Działające w ramach Grupy Impel Centrum Wsparcia Operacyjnego zbiera wszystkie dane operacyjne z chronionych obiektów, dzięki czemu podejmowane działania przez pracowników są natychmiastowe i skuteczne.

Mobilne wieże monitorujące na Podlasiu

Wśród rozwiązań oferowanych przez agencje ochrony w Białymstoku na szczególną uwagę zasługują mobilne wieże monitorujące, zwane też mobilnymi platformami do monitoringu. To przenośne urządzenia wyposażone w system kamer CCTV połączony ze stacją monitorowania alarmów. Wyposażone w system alarmowania audiowizualnego wieże monitorujące są nie tylko łatwe do transportu, ale też niezależne od źródeł zasilania, przez co mogą być ustawione nawet na trudno dostępnych terenach, z dala od skupisk ludzkich.