Krynica Forum 2023 to prestiżowe wydarzenie, które kolejny raz połączyło biznes, politykę i środowisko akademickie. Konferencja odbyła się od 13 do 15 września 2023 r. w Krynicy-Zdroju.

Podczas tegorocznego wydarzenia zrealizowano ponad 100 paneli dyskusyjnych. W konferencji uczestniczyło 295 panelistów oraz ponad 2300 uczestników. Głównym partnerem wydarzenia było Województwo Małopolskie, a także władze Miasta Krakowa aktywnie współpracujące przy organizacji konferencji.

Warto podkreślić, że Krynica Forum 2023 stanowi kontynuację inicjatywy Domu Polskiego, która odniosła sukces podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. We współpracę przy organizacji tego prestiżowego wydarzenia zaangażowane były m.in. Rada Naukowa ds. Strategicznych Kierunków Rozwoju Małopolski oraz partnerzy merytoryczni, tacy jak Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Narodowa Rada Rozwoju przy Prezydencie RP.

Konferencja po raz kolejny odbyła się w uzdrowisku Krynica Zdrój, którego zrewitalizowana infrastruktura miejska sprawia, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce do organizacji tego typu międzynarodowych wydarzeń.

W tegorocznym Forum w Krynicy wzięło udział wielu przedstawicieli biznesu, polityki, kultury i nauki.

Z takich powodów wydarzenie wymagało specjalnego zadbania o bezpieczeństwo wszystkich uczestniczących w nich osób.

W zakresie ochrony współpracowaliśmy z Grupą Impel kolejny raz przy organizacji Forum w Krynicy. Stawiamy na sprawdzonego partnera w zakresie bezpieczeństwa. Ważne jest dla nas doświadczenie i doskonała organizacja Grupy Impel, zwłaszcza w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa podczas tak wymagającego wydarzenia, w którym uczestniczyli także najwyżsi przedstawiciele państwa. Dzięki współpracy z Grupą Impel ochrona Forum w Krynicy została zrealizowana na najwyższym poziomie. Na szczególną uwagę zasługuję także rola jaką podczas przygotowań i w trakcie wydarzenia pełnił Pan Dariusz Kleczyński. To poczucie pełnego bezpieczeństwa, kiedy współpracuję się z tak kompetentnym i zaangażowanym dowódcą. Nie jest to wyłącznie moja wysoka ocena Pana Kleczyńskiego, lecz także organizatora wydarzenia oraz Służby Ochrony Państwa, z którą bardzo ściśle współpracowaliśmy. W naszej ocenie zaangażowanie Pana Kleczyńskiego wybiegało poza strefę standardowej usługi ochrony wydarzenia. Z wielką przyjemnością polecam współpracę z takim dowódcą podczas najbardziej wymagających wydarzeń – mówi Pełnomocnik D/S Bezpieczeństwa Krynica Forum 2023, Pan Robert Wróbel.

O bezpieczeństwo uczestników wydarzenia już po raz kolejny zadbała Grupa
Impel.

Więcej na temat usług dla branży usługowej przeczytasz na naszej stronie.

Aktualności