Już 21 i 22 czerwca 2024 r. w stolicy Dolnego Śląska odbędzie kolejna edycja Rum Love Festiwal. Wydarzenie od 5 lat jest świętem miłośników rumu i fanów dobrej zabawy. Grupa Impel zadba o bezpieczeństwo uczestników w czasie całego festiwalu.

V Edycja Rum Love Festiwal odbędzie się we wrocławskiej Czasoprzestrzeni zlokalizowanej na terenie byłej zajezdni tramwajowej Dąbie. Miejsce to, które już od 10 lat jest ważnym w mieście ośrodkiem kulturalnym, tym razem zagości pełen słońca i karaibskich smaków Rum Love Festiwal. Wydarzenie będzie wyjątkową okazją do spotkań, w których udział zapowiedziało blisko 1300 uczestników i 35 wystawców z całego świata.

W czasie festiwalu organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg atrakcji, a wśród nich m.in:

  • 140 marek rumu z całego świata
  • sesje degustacyjne, gdzie będzie można poznać tajniki powstawania rumu i źródło pochodzenia różnorodnych smaków
  • panele dyskusyjne, w czasie których eksperci i pasjonaci rumu opowiedzą o jego historii, kulturze i przyszłości
  • strefa z koncertami na żywo, afterparty i strefa gastronomiczna

Z ogromną radością informujemy, że w czasie w czasie dwóch dni festiwalu o bezpieczeństwo gości festiwalu zadbają nasi pracownicy ochrony. Więcej informacji na temat profesjonalnej ochrony imprez znajdziesz na naszej stronie.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie internetowej organizatora: https://rumlovefestiwal.com/pl/

Rum Love Festiwal

Aktualności