Legendy Rocka to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, łączące w sobie elementy symfoniczne oraz rockowe. Calem spektaklu jest, dostarczenie uczestnikom niezwykłych muzycznych wrażeń i emocji. Wysokiej jakości dźwięk oraz imponujące efekty świetlne i wizualne, przenoszą widzów w zupełnie nowy, niecodzienny i zadziwiający świat muzyki rockowej.

Źródło – Organizatorzy Legend Rocka Symfoniczne

W trakcie koncertów usłyszeć można największe rockowe przeboje w aranżacjach takich zespołów jak: QUEEN, ROXETTE, LED ZEPPELIN, METALLICA, SCORPIONS, AC/DC, GUNS N’ ROSES, THE BEATLES, BON JOVI, NIRVANA, AEROSMITH, czy LINKIN PARK itp. Wyjątkowe wrażenia akustyczne dostarczają muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz wykonawcy znani z największych koncertów rockowych w Polsce. Artyści, którzy wystąpią na zbliżającym się koncercie w Łodzi to: Kasia Kowalska, Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski, Krzysiek Sokołowski, Grzegorz Kupczyk, Kuba Kaczmarek, Stanisław Słowiński oraz Piotr Szpalik.

Za bezpieczeństwo trasy koncertowej odpowiada Grupa Impel. Za nami są już m.in. koncerty w Katowickim Spodku czy Hali Stulecia we Wrocławiu. Już wkrótce odbędą się koncerty w Atlas Arenie Łódz – 18 maja 2024 r., Katowicach – 30 listopada 2024 r. oraz Wrocławiu 15 marca 2025. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy – bilety oraz szczegółowe informacje.

Zapewnienie profesjonalnej ochrony imprezy ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników wydarzenia.

W tłumie ludzi, przy głośnej muzyce i intensywnej atmosferze koncertowej łatwo może dojść do sytuacji zagrożenia. Zabezpieczenie imprezy obejmuje szeroki zakres działań mających na celu minimalizację potencjalnych ryzyk. Personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo jest przygotowany na różnorodne scenariusze.

Nasze służby zapewniają wsparcie m.in., w zakresie:

  • stworzenia planów operacyjnych,
  • zabezpieczenia terenu,
  • kontroli dostępu i utrzymania porządku,
  • działań zapobiegawczych w sytuacjach kryzysowych.

Dzięki planowaniu oraz ścisłej współpracy z Organizatorem, uczestnicy mogą cieszyć się muzyką i wyjątkową atmosferą wydarzenia, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.

Aktualności