Po raz kolejny zapewniamy bezpieczeństwo podczas festiwalu Beer Geek Madness. To nie tylko festiwal piwa, to spotkanie miłośników kraftu z całego świata. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend 12-13 kwietnia we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Grupa Impel jest oficjalną ochroną wydarzenia.

Najbardziej międzynarodowy festiwal piwa

Beer Geek Madness to festiwal z bogatą historią sięgającą 2014 roku. Klimat wydarzenia jest unikatowy nie tylko w skali Polski, ale i naszej części Europy. Przez ostatnią dekadę festiwal stał się nie tylko wydarzeniem kulturalnym, ale i platformą wymiany doświadczeń między piwowarami z całego świata. Od tego momentu wzięło w nim udział blisko 17 tys. uczestników. Zobacz naszą relację z poprzedniej edycji, która przyciągnęła do Wrocławia ponad 50 browarów z Polski i zagranicy oraz 2500 miłośników złotego trunku.

Jubileuszowa edycja pod hasłem „Future”

Dziesiąta edycja festiwalu to nie tylko okazja do podsumowań, ale także do spojrzenia w przyszłość, gdzie pasja do piwa, kreatywność i duch współpracy łączą się, tworząc nową jakość w branży. Tegoroczne dwa dni festiwalu będą przepełnione premierami piw z całego świata. To także spotkania z piwowarami topowych browarów, wyśmienitym jedzeniem i dobrą muzyką.

Całości przyświeca hasło „Future”, które jest nie tylko obietnicą, ale i manifestem organizatorów. Podkreśla gotowość do stawiania czoła nowym wyzwaniom, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz nieustanną chęć eksploracji nieznanych dotąd smaków.

Grupa Impel: Zapewniamy bezpieczne emocje

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławski Browar Stu Mostów.
Więcej informacji znajdziesz na stronie beergeekmadness.pl

Aktualności