Już 26-28 maja na Tarczyński Arena Wrocław odbędzie się największy i najstarszy festiwalu piwa kraftowego w Polsce. Uczestników 13. edycji Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa czekają warsztaty piwowarskie, oryginalne jedzenie, atrakcje dla dzieci, szkolenia sensoryczne, muzyka i piwa z najlepszych polskich browarów rzemieślniczych.

Cieszymy się, że jako Grupa Impel zostaliśmy sponsorem wydarzenia oraz możemy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zgromadzonych gości. Nasze działania w ramach eventu obejmą wiele aspektów m.in. monitoring terenu festiwalu, aby zapewnić ciągłą obecność i szybką reakcję na ewentualne incydenty czy współpracę z lokalnymi służbami ratunkowymi. Działamy proaktywnie, aby festiwal przebiegał bez zakłóceń, a jego uczestnicy mogli cieszyć się wydarzeniem w spokoju i bezpieczeństwie.

Ponad 80 browarów, szkolenia i dobre jedzenie

Podczas wydarzenia pojawi się kilkadziesiąt tysięcy miłośników piwa, aby smakować, oceniać, ale też szkolić się, brać udział w warsztatach i prelekcjach, uczestniczyć w konkursach i pokazach. Wyjątkowa atmosfera festiwalu przyciąga całe rodziny, dla których jest to świetna okazja do spędzenia weekendu, podczas którego mogą delektować się jedyną w swoim rodzaju ofertą wyśmienitych trunków oraz potraw. W programie uczestnicy znaleźć również mogą koncerty, wystawy tematyczne czy Strefę Turystyki Piwnej. Nie zabraknie także pysznego jedzenia – o strefę gastronomiczną zadbają Wrocławscy Ulicożercy, świetnie znani w stolicy Dolnego Śląska tropiciele i specjaliści od oryginalnych smaków.

Zero jednorazowego plastiku

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa dbając o środowisko w ubiegłym roku całkowicie wyeliminował ze stoisk piwnych opakowania jednorazowe. Tak będzie też w tym roku. Festiwalowicze będą mieli możliwości wypożyczania kubków wielorazowych, z festiwalową grafiką – tegoroczną I ubiegłoroczną. Aby wypożyczyć kubek wystarczy wpłacić kaucję – pieniądze wrócą do nas, gdy oddamy kubek w punkcie wypożyczenia. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pełny program dostępy tutaj.

Aktualności