Trwa wakacyjna trasa festiwalu Santander Letnie Brzmienia! Muzyczne emocje towarzyszą nam od czerwca do początku września. To wyjątkowe wydarzenie, które organizowane jest w 9 miastach. Uczestnicy festiwalu mogą usłyszeć wielu uznanych artystów polskiej sceny muzycznej, a wśród nich m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Brodkę, Vito Bambino, Kasię Nosowską czy Natalię Przybysz. Grupa Impel dba o bezpieczne emocje uczestników wydarzenia pełniąc rolę oficjalnej ochrony w czasie festiwalu.

Santander Letnie Brzmienia to znacznie więcej niż tylko koncerty. Festiwal wspiera liczne inicjatywy społeczne i ekologiczne, podkreślając wagę aktywnego udziału w tworzeniu lepszego świata.
Nasze zaangażowanie w ochronę tego wydarzenia jest nieprzypadkowe
i wpisuje się w proekologiczne działania, które wspieramy.

Ochrona festiwalu Santander Letnie Brzmienia

W zakresie ochrony zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Impel ze względu na doświadczenie, jakie posiada nasz Partner w zabezpieczaniu najbardziej wymagających pod względem logistyki eventów organizowanych w Polsce. Przy realizacji ogólnopolskiego festiwalu, który realizowany jest w bardzo dynamicznym harmonogramie kolejnych wydarzeń, zlokalizowanych w różnych miastach, ważne jest dla nas doświadczenie i sprawna organizacja Grupy Impel – mówi CEO Good Taste Production Sp. z o.o. Krzysztof Wawrzyniak.

Już dzisiaj, po pierwszych lokalizacjach, które zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników festiwalu widzimy, że ochrona jest realizowana na najwyższym poziomie – mówi Partnership Development Director, Good Taste Production Sp. z o.o. – Marek Rassek.

Pracownicy Grupy będą czuwać nad bezpieczeństwem artystów na scenie oraz publiczności zgromadzonej na widowni.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego wydarzenia muzycznego w naszym kraju.

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Szczegóły na temat festiwalu Santander Letnie Brzmienia znajdziesz na stronie facebook.com/letniebrzmienia/

Aktualności