Beer Geek Madness 2023 to kolejna edycja jedynego w swoim rodzaju, elektryzującego festiwalu piw kraftowych. Wydarzenie odbędzie się 28-29 kwietnia we Wrocławiu. O bezpieczne emocje podczas wydarzenia zadba Grupa Impel.

Najbardziej międzynarodowy festiwal piwa

Festiwal trafił na imprezową mapę stolicy Dolnego Śląska w 2014 roku. Od tamtej pory odbyło się 8 głównych edycji oraz dwie edycje specjalne. Łącznie wzięło w nich udział ponad 15 tysięcy pasjonatów piwa kraftowego, dla których rozlano ponad 360 hektolitrów piwa od ponad setki polskich i zagranicznych browarów.

Dzisiaj Beer Geek Madness jest rozpoznawalny nie tylko we Wrocławiu i w całej Polsce, ale także w całym kraftowym świecie. W zbliżającej się edycji weźmie udział aż 29 browarów zagranicznych jak i 21 najlepszych browarów z Polski, oraz trzy polskie cydrownie. Formuła festiwalu jest prosta — płacisz raz, degustujesz ile chcesz! Bilety do kupienia tutaj.

Wyśmienite jedzenie i dobra muzyka

Uczestnicy wydarzenia skosztują szerokiej gamy piw rzemieślniczych, w tym nowatorskich smaków, limitowanych wydań, oraz eksperymentalnych połączeń. Ale festiwal to nie tylko degustacje! To doskonała okazja do poznania piwowarów m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgi, Holandii, Niemiec, Czech i oczywiście z Polski.

Podczas Beer Geek Madness będzie można posłuchać dobrej rockowej muzyki na żywo, a także zasmakować rozległej strefy gasto. Obok znanych i lubianych food trucków zapewnianych przez Gastro Miasto o podniebienie uczestników zadba szef kuchni Browaru Stu Mostów — Kamil Nowicki.

Wrocławska Czasoprzestrzeń

Po raz pierwszy w swojej historii festiwal odbędzie się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. To wyjątkowe miejsce, które powstało w budynku dawnej zajezdni tramwajowej. Dokładnie tak jak kiedyś tramwaje łączyły różne części miasta, tak dziś wydarzenie łączy miłośników kraftowego piwa. Zobacz zapowiedź wydarzenia:

Nie masz planów na weekend? To doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego i poszerzyć swoje piwne (i nie tylko) horyzonty! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławski Browar Stu Mostów. Dziękujemy za zaufanie!

Aktualności