Za nami niezwykłe wydarzenie muzyczne, które odbyło się w katowickim Spodku.
Koncert Marcin Wyrostek TRADYCYJA i Silesian Symphony” miał miejsce 24 lutego 2024 r. W czasie tego wydarzenia Grupa Impel była odpowiedzialna za ochronę.

Marcin Wyrostek wraz z wyjątkowymi gośćmi: wokalistami, zespołem Corazon i Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Śląskiej, przygotowali wieczór pełen wielkich emocji. W katowickim Spodku śląskie pieśni zabrzmiały w zupełnie nowatorskich aranżacjach. Sam Marcin Wyrostek opisuje to wydarzenie jako „TRADYCYJA” – opowieść o Śląsku, jego kulturze i ludziach. Śpiewanie razem jest istotną częścią śląskiej tradycji, a akordeon, na którym gra Wyrostek, jest instrumentem charakterystycznym dla tego regionu. Już od ponad 20 lat artysta mieszka na Śląsku i inspiruje się jego kolorytem oraz bogatym dziedzictwem.

Grupa Impel zapewniła ochronę podczas tego wydarzenia dbając o bezpieczeństwo artystów oraz ponad 7 tysięcy widzów zgromadzonych na widowni. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia muzycznego!

Z Grupą Impel zapewniającą bezpieczeństwo podczas naszych wydarzeń współpracujemy już kolejny raz. Zależy nam aby nasze eventy były chronione przez sprawdzonego partnera. Ważne jest dla nas doświadczenie i doskonała organizacja Grupy Impel, dzięki czemu mamy pewność, że ochrona naszych wydarzeń będzie realizowana na najwyższym poziomie – mówi Remigiusz Turlej – Z-ca Kierownika Działu Administracyjno-Technicznego Filharmonii Śląskiej.

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Obejrzyj relację z wydarzenia.

Aktualności