W ostatnich latach udział dostawców usług w organizacji imprez znacząco się rozwinął. Na rynku eventowym pojawiły się nowe trendy, a dostawcy wspierają organizatorów w coraz szerszym zakresie, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Nasz ekspert udzielił wywiadu na temat rosnącej roli firm zapewniających usługi w organizacji imprez.

Jarosław Kot, wiceprezes Impel Facility Services w wywiadzie opublikowanym na portalu Property News, odpowiedział na pytanie, w jaki sposób można umiejętnie odpowiadać na rosnące wymagania uczestników wydarzeń. W swojej wypowiedzi rozważał także, jakie obszary są kluczowe, aby ocenić wydarzenie jako udane.

Ekspert Grupy Impel opowiedział o doświadczeniu we wspieraniu organizatorów wydarzeń i podkreślał – Nasza rola nie ogranicza się tylko do zapewniania bezpieczeństwa, ale obejmuje również utrzymanie czystości i dostarczanie cateringu. Jednocześnie Jarosław Kot zaznaczył, że budowanie pozytywnych doświadczeń gości i zapewnianie maksymalnego komfortu uczestnikom wydarzeń jest niezwykle istotnym obecnie trendem i oczekiwaniem organizatorów.

Zachęcamy do lektury artykułu i obejrzenia wideo z wywiadem na portalu Property News, z którego dowiesz się, jak obecnie realizowane są eventy i jaką rolę pełnią dostawcy usług podczas tego typu wydarzeń:

Nowe trendy w organizacji imprez masowych. Dostawcy usług mocnym wsparciem (propertynews.pl)

Więcej o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas imprez masowych  możesz przeczytać na naszej stronie.

Aktualności