Od 7 do 9 maja 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach miał miejsce Europejski Kongres Gospodarczy, jedno z największych spotkań biznesowych w Europie. Grupa Impel po raz kolejny zadbała o bezpieczeństwo tego wydarzenia

XVI Europejski Kongres Gospodarczy – tematy dyskusji i obecni goście

Za nami trzy dni merytorycznych debat dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień z udziałem polityków, menedżerów firm, przedsiębiorców i ekspertów. Podczas kongresu poruszano m.in. takie tematy, jak problematyka transformacji sektora paliw i energii, digitalizacja gospodarki, nowe technologie, a także sytuacja na rynku pracy. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1200 prelegentów, a ich rozmowy śledziło niemal 17 tysięcy osób, które uczestniczyły w kongresie w formule stacjonarnej lub online.

Inauguracyjna sesja gościła wyjątkowe osobistości. Swoje przemówienia wygłosili: były Przewodniczący Rady Europejskiej i Rady Ministrów Jerzy Buzek, Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen i Prezes Rady Ministrów Donald Tusk.

Program oraz retransmisje paneli całego wydarzenia dostępne są tutaj.

Prelegenci Grupy Impel na EEC 2024

My również byliśmy obecni podczas wydarzenia. Jednym prelegentów w czasie sesji plenarnej Prawo i Regulacje był Jakub Dzik, członek zarządu, dyrektor generalny Grupy Impel.

Rozmawiano o przewlekłości procedur sądowych, stabilizacji otoczenia prawnego gospodarki i systemu wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a także znaczeniu stabilnego i funkcjonalnego porządku prawnego dla wzrostu gospodarki oraz rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji:

Głosu i opinii naszych ekspertów nie mogło zabraknąć również w czasie panelu Europa i Geopolityka. Grupę Impel reprezentowała Sylwia KrasońKopaniarz, dyrektor zarządzająca rozwojem międzynarodowym Grupy Impel, prezes zarządu Impel Ukraina.

Nasza ekspertka oraz pozostali paneliści, którzy wzięli udział w dyskusji, próbowali określić, na jakich zasadach oprzeć relacje Ukraina-Polska-Europa.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji:

Ochrona w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W czasie trwania XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego nad bezpieczeństwem gości oraz uczestników czuwała Grupa Impel. Dziękujemy organizatorom za zaufanie, tym bardziej, że ochronę tego prestiżowego wydarzenia realizowaliśmy już po raz kolejny. Więcej informacji na temat ochrony imprez o różnym charakterze i skali możesz znaleźć na naszej stronie.

Nasza usługa zabezpieczania imprez to kompleksowy proces, który rozpoczyna się jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Współpracując z nami, nasz partner może liczyć na szereg świadczonych usług, takich jak przygotowanie planów zabezpieczenia, zarządzanie tłumem, kontrola biletów, ochrona wizerunku, techniczne przygotowanie miejsca imprezy, przeszkolenie ekipy zabezpieczającej event oraz załatwianie wszelkich formalności związanych z organizacją. Nasza praca jest całodobowa, często zabezpieczamy wydarzenia, w których uczestniczą najwyżsi rangą przedstawiciele państwa oraz organów międzynarodowych. To stanowi nie lada wyzwanie dla naszych zespołów odpowiedzialnych za zapewnianie bezpieczeństwa podczas wydarzeń – mówi Janusz Pniak z Grupy Impel, dyrektor ds. imprez masowych

Zobacz naszą fotorelację z wydarzenia:

Aktualności