10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Piwa Kraftowego Beer Geek Madness 2024 odbyła się 12-13 kwietnia we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Grupa Impel kolejny raz zapewniła bezpieczeństwo podczas tej kultowej imprezy. Dodatkowo organizatorzy powierzyli nam zapewnienie zabezpieczenia medycznego oraz mobilnych urządzeń sanitarnych.

Fani złotego trunku mieli szansę spróbować piw rzemieślniczych wytwarzanych przez ponad 50 browarów – 29 zagranicznych i 21 polskich. Wszystko na zasadzie – płacisz raz, degustujesz, ile chcesz.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym międzynarodowym wydarzeniu i zadbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników. Jako oficjalna ochrona czuwaliśmy nad tym, żeby entuzjazm, uśmiech i wspólna zabawa fanów kraftowego piwa z całego świata niczym nie były zakłócone – podkreśla Ewa Wojas-Dubik, kierownik ds. bezpieczeństwa z Grupy Impel.

A działo się naprawdę dużo! Dwa festiwalowe dni wypełnione były premierami piw z całego świata, spotkaniami z piwowarami topowych browarów, wyśmienitym jedzeniem i oczywiście dobrą muzyką.

Tegoroczna edycja Beer Geek Madness odbyła się pod hasłem „Future”, które oznacza gotowość do stawiania czoła nowym wyzwaniom, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i nieustanną chęć eksploracji nieznanych dotąd smaków.

BGM po raz pierwszy odbyło się w 2014 roku. Od tego czasu wzięło w nim udział ponad 15 tysięcy pasjonatów piwa kraftowego. Festiwal już na stałe wpisał się do kalendarza imprez „must have” każdego miłośnika dobrego piwa.

Organizatorem wydarzenia jest Browar Stu Mostów, któremu dziękujemy za zaufanie!

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Już teraz zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

Aktualności