Nie słabną echa Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2023, mimo że od wydarzenia minęło niemal półtora miesiąca. Trudno się dziwić, skoro jest to jedno z największych i najważniejszych spotkań branży w naszej części Europy.

Jak wynika z podsumowania organizatora w tym roku targi Budma odwiedziło „ponad 23 000 profesjonalistów z branży budowlanej z 39 krajów, z 5 kontynentów.” W tej grupie znaleźli się wykonawcy, inwestorzy, architekci i handlowcy – z całej Polski. Sporą grupę stanowili też goście zagraniczni z reprezentując 22 kraje – głównie Niemcy, kraje nadbałtyckie, Ukrainę, Czechy i Słowację.

Nie mniej liczna była grupa wystawców. Blisko 600 stoisk reprezentowało 26 państw.

Prasa branżowa chętnie relacjonuje targi Budma 2023 i wskazuje najciekawsze premiery produktowe. Jedną z nich jest mobilna wieża monitorująca MobiGuard, za którą otrzymaliśmy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rozwiązanie zostało uznane za innowacyjne i znalazło się w gronie 25 nagrodzonych produktów.

Portal trucks-machine.pl opisał nasze rozwiązanie pod hasłem budowa mobilnie monitorowana. Obszerna relacja skupiła sie przede wszystkim na nowościach maszynowych i narzędziowych. Cały artykuł pt.”Budma na kołach i gąsienicach” dostępny jest tutaj.

Więcej informacji podsumowujących Budmę i nasz w niej udział do przeczytania na impel.pl.

Ciekawej lektury i do zobaczenia na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2023, które odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2024 r.

Aktualności