Już 9 września 2022 roku na terenie „Wrocław Golf Club przy ul. Rakowej 5” w Krynicznie odbędzie się XVII edycja International Oktoberfest. To cykliczne wydarzenie organizowane jest przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową, Skandynawsko-Polską Izbę Handlową oraz Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Grupa Impel zapewnia bezpieczeństwo w trakcie imprezy oraz objęła patronat nad wydarzeniem.

International Oktoberfest organizowany jest po raz 18ty. Wydarzenie co roku przyciąga osobistości ze świata biznesu, dyplomacji, polityki czy kultury. W czasie tegorocznej edycji zaplanowano liczne atrakcje, takie jak: występ orkiestry bawarskiej, uroczyste odbicie beczki czy quiz tematyczny.

W trakcie International Oktoberfest 2022 będziemy obecni z najnowszą wersją MobiGuard, czyli mobilną wieżą monitorującą. To innowacyjne rozwiązanie do zdalnego, autonomicznego monitorowania i alarmowania o zagrożeniach, jakie wystąpiły na chronionym obszarze.

Jest nam szczególnie miło, że będziemy mogli uczestniczyć w International Oktoberfest 2022 jako partner oraz zadbać o bezpieczeństwo zgromadzonych gości.

Więcej o wydarzeniu możesz przeczytać tutaj: http://io-wroclaw.com.pl/

Relacja fotograficzna z Oktoberfest 2022 we Wrocławiu:

Aktualności