Bezpieczeństwo uczestników imprez masowych to cel każdego z organizatorów i najwyższy priorytet dla firm zapewniających bezpieczeństwo. Impel od ponad trzech dekad zabezpiecza nie tylko obiekty i nieruchomości, ale też jest częścią największych eventów w Polsce. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i szerokim doświadczeniu w ochronie eventów, możemy pochwalić się m.in. wieloletnią współpracą z Lang Team – organizatorem Tour de Pologne, jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich na świecie.

Nasza usługa zabezpieczania imprez to wieloetapowy proces, który rozpoczyna się jeszcze na długo przed wydarzeniem. W ramach współpracy z nami w zakresie ochrony nasz partner może liczyć na szereg wykonywanych  działań. Między innymi, przygotowanie planów zabezpieczenia, zarządzanie tłumem, czy też kontrola biletów, ochronę wizerunku, techniczne przygotowanie miejsca imprezy, przeszkolenie ekipy zabezpieczającej event, wszelkie formalności związane z organizacją. Nasza praca jest całodobowa i często zabezpieczamy kilka lokalizacji jednocześnie. To stanowi nie lada wyzwanie dla naszych ekip.

Główną zaletą, dzięki której organizacja i ochrona imprez pozwala skutecznie zapewnić bezpieczeństwo uczestników, to nasza elastyczność i gotowość reagowania na wszelkie nieprzewidziane zdarzenia. Często zmieniająca się sytuacja podczas wydarzenia, powoduje, że jesteśmy „przygotowani i gotowi na wszystko”.

O wyzwaniach i wymaganiach związanych z ochroną wydarzeń oraz cały wywiad z Januszem Pniakiem, dyrektorem ds. organizacji imprez masowych w Grupie Impel, można przeczytać w najnowszym artykule dla magazynu MICE.

Profesjonalne zabezpieczenie imprezy z Grupą Impel

Ochrona imprez masowych

Aktualności