Jesteśmy szczęśliwi i pełni dumy z powodu przyznania Złotego Medalu MTP 2023 dla mobilnej wieży monitorującej Mobiguard. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ramach otwarcia 31. Międzynarodowych Targów Architektury i Budownictwa Budma 2023. W tym roku Złoty Medal Budmy otrzymało 25 produktów.

Złoty Medal targów Budma 2023 dla mobilnej wieży monitorującej Impel

Kapituła konkursowa stawia na produkty wyróżniające się ekologią, ergonomią i rozwiązaniami smart. Wśród nagrodzonych znalazł się nasz produkt – mobilna wieża monitorująca MobiGuard. Nagrodę odebrali Tomasz Linke, wiceprezes zarządu Impel Technical Solutions i Kamil Wachowicz, dyrektor segmentu budownictwo, pełnomocnik zarządu.

Mobilna wieża monitorująca jest to autonomiczny system bezpieczeństwa obiektu. Zapewnia nadzór i zdalną kontrolę dostosowane do specyfiki terenu. Mobilna wieża to rozwiązanie autonomiczne i niezawodne. Urządzenie to idealnie sprawdza się do zabezpieczenia rozległych i trudnodostępnych miejsc, np. terenów budów. Profesjonalne kamery i czujniki reagują na każde zdarzenie i gwarantują aktywność w każdych warunkach. Panele fotowoltaiczne i ogniwa paliwowe zapewniają niezależne zasilanie. Mobilna wieża monitorująca znalazła zastosowanie w blisko 1000 inwestycji w 2022 r. Jej skuteczność potwierdza ograniczenie strat klienta o ok. 90% i oszczędność wynikająca z braku kosztów posterunków ochrony sięgająca 75%.

Każdy z nagrodzonych mógł zaprezentować swój produkt w krótkim materiale video.

Informacje o zdobywcach Złotego Medalu, w tym o mobilnej wieży monitorującej znalazły się na kilkunastu portalach branżowych:

Budma to jedno z największych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegorocznej edycji towarzyszyły Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WINDOOR-TECH. O rozmachu wydarzenia świadczą liczby:

  • 4 dni targowe
  • ponad 600 wystawców z 26 krajów
  • blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów
  • ponad 23 000 profesjonalistów z 38 krajów z 4 kontynentów uczestniczących w warsztatach, spotkaniach i prezentacjach

Grupa Impel aktywnie uczestniczyła w tym wydarzeniu – zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Aktualności