Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu. To jedno z większych wydarzeń biznesowych dla branży zabezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej.

To właśnie podczas tego spotkania, liderzy z branży prezentują swoje innowacyjne rozwiązania i aktualną ofertę, kierowaną do klientów z poszczególnych sektorów. Cały program wydarzenia jest odpowiedzią na wyzwania, które stoją przed branżą w najbliższych latach. Zakres tematyczny dotyczy zagadnień związanych z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu obok największych podmiotów z branży ochrony i zabezpieczeń to dla nas bardzo ważne i cenne doświadczenie. Dużo ciekawych rozmów, wymiana spostrzeżeń branżowych i nowe relacje biznesowe. To wszystko sprawia, że Targi SECUREX zagoszczą na stałe w naszym kalendarzu eventowym!

Na naszym stoisku prezentowaliśmy innowacyjne rozwiązanie jakim jest MobiGuard, czyli mobilna wieża monitorująca. A więcej o MobiGuardzie i jego zastosowaniu przeczytasz tutaj.

Do zobaczenia za rok!

Aktualności