Od 28 kwietnia do 7 maja 2023 r. odbyła się 16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF CAMERA. Miłośnicy niezależnego kina mieli okazję obejrzeć ponad 100 filmów z całego świata. Naszą rolą w czasie tego wydarzenia było zadbanie o bezpieczeństwo gości podczas Gali Zamknięcia Festiwalu.

W czasie Gali Otwarcia Festiwalu widzów przywitał wybitny aktor i reżyser – John Malkovich. Wydarzenie ściągnęło do Krakowa również wielu innych wybitnych międzynarodowych twórców i producentów. Widzom, którzy przybyli na festiwal nie zabrakło spotkań z gwiazdami. Odbywały się one podczas rozmów towarzyszących seansom oraz w miasteczku festiwalowym na placu Szczepańskim.

Uroczysta Gala Zamknięcia to podsumowanie najważniejszych wydarzeń festiwalu, a także oficjalne wręczenie przyznanych nagród. W sobotę, 6 maja 2023 r. w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego Centrum Kongresowego ICE Kraków ogłoszono laureatów XVI Mastercard OFF CAMERA.

Zwycięzcy odebrali nagrody przyznane w konkursie głównym „Wytyczanie drogi” oraz wielu innych – m.in. w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych czy Mastercard Rising Star. W roli prowadzących wcielili się Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Bardzo dziękujemy za zaufanie organizatorom, dzięki czemu mieliśmy okazję być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zaproszonych gości.

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Aktualności