Przed nami muzyczny weekend ze zdobywcami tegorocznych Fryderyków. 15 i 16 lipca na scenie w Szczecinku pojawią największe gwiazdy reprezentujące różnorodne gatunki muzyczne. Nie zabraknie zdobywców tegorocznych Fryderyków, takich jak Brodka czy Sara James. Widzowie festiwalu będą mieli okazję posłuchać także największych hitów takich artystów, jak m.in. Mata, T.Love, Smolik, Zalewski czy Zdechły Osa.

Bezpieczne emocje na Festiwalu Zdobywcy Fryderyków

W zakresie ochrony współpracujemy z Grupą Impel już kolejny raz przy okazji realizacji wydarzeń muzycznych. Stawiamy na sprawdzonego partnera w zakresie bezpieczeństwa. Ważne jest dla nas doświadczenie i doskonała organizacja Grupy Impel, dzięki czemu mamy pewność, że ochrona Festiwalu będzie na najwyższym poziomie – mówi Prezes Zarządu High Events Sp. z o.o., Marcin Bachara.

Oficjalną ochronę podczas koncertów zapewni Grupa Impel. Pracownicy Grupy będą czuwać nad bezpieczeństwem artystów na scenie oraz publiczności zgromadzonej na widowni.

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli być częścią tak ważnego eventu muzycznego w naszym kraju.

Szkło Kontaktowe prosto z festiwalowej sceny

W trakcie festiwalu nadawany będzie również popularny program stacji TVN24 „Szkło Kontaktowe”.
W piątkowy wieczór odcinek poprowadzą Tomasz Sianecki i Marek Przybylik. Miejscem emisji programu będzie scena festiwalu Zdobywców Fryderyków na ulicy Kołobrzeskiej.

Więcej o ochronie imprez masowych możesz przeczytać na naszej stronie.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziesz na stronie Festiwalu Zdobywcy Fryderyków.

Aktualności