30. jubileuszowa Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyki 2024 za nami! Prestiżowe nagrody rozdano w 27 kategoriach. Grupa Impel już po raz trzeci zadbała o bezpieczne emocje artystów oraz widowni.

Fryderyki co roku cieszą się dużym zainteresowaniem mediów i publiczności. Nie inaczej było w tym roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się bowiem m.in. Daria Zawiałow, Mrozu, Lech Janerka, Hania Rani, Daria ze Śląska i Katarzyna Groniec, a na scenie wystąpili: Doda, Smolasty, Kwiat Jabłoni, Ralph Kamiński czy Mery Spolsky.

Maryna Jakubowicz odbierająca Złotego Fryderyka za całokształt pracy artystycznej.

Podczas gali ogłoszono także przebój 30-letnia, który został wybrany przez głosowanie internautów. Tytuł ten przypadł piosence „Długość dźwięku samotności” zespołu Myslovitz. Natomiast laureatami Złotych Fryderyków za całokształt twórczości zostali: Martyna Jakubowicz, Sebastian Imbierowicz i Kazimierz Jonkisz.

Grupa Impel zapewniła ochronę imprezy

Grupa Impel kolejny raz zapewniła ochronę fizyczną wydarzenia. Bezpieczeństwo podczas tak dużego i prestiżowego wydarzenia jest istotnym elementem całości, ale też sporym wyzwaniem organizacyjno-logistycznym. Zwłaszcza, że nasi pracownicy chronili zarówno artystów na scenie, jak i kilkutysięczną publiczność zgromadzoną na widowni PreZero Areny w Gliwicach.

Dzięki dobrze zaplanowanej i przeprowadzonej współpracy z organizatorami i służbami, impreza przebiegła bez zakłóceń. Dlatego jesteśmy dumni, że po raz kolejny byliśmy częścią najważniejszego eventu muzycznego w naszym kraju. – podkreśla Krzysztof Guzek, dyrektor handlowy segmentu działalność usługowa z Grupy Impel.

Organizatorem wydarzenia był Związek Producentów Audio Video i Akademia Fonograficzna. Producentem Gali agencja High Events.

Gratulujemy wszystkim nominowanym i laureatom tegorocznej edycji Fryderyków!

Zobacz więcej zdjęć z Fryderyk Festiwal 2024

Pełną listę laureatów możesz poznać tutaj.

Aktualności