Już 22 marca 2024 roku odbędzie się 30-sta jubileuszowa ceremonia wręczenia najcenniejszych nagród w polskiej branży muzycznej – Fryderyk. Grupa Impel kolejny raz zapewni bezpieczeństwo artystów oraz widowni w gliwickiej PreZero Arenie. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja ma być koncertem nad koncertami, prezentującym nie tylko przeboje ostatniego roku, ale także muzyczne kamienie milowe trzech ostatnich dekad.

Transmisja Wydarzenia

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście, zapewniona została obszerna transmisja na żywo. Rozpoczęcie transmisji zaplanowano na godzinę 17:45. Wydarzenie będzie dostępne online na stronie głównej Onet, w player.pl, oraz na Facebooku Onet Kultura, player.pl, RMF FM, ZPAV, i YouTube Onet Styl Życia i Fryderyk Festiwal. Od godziny 20:00 gorąco zapraszamy również przed ekrany telewizorów, gdzie transmisję rozpocznie TVN.

Występy Gwiazd

Gala obfitować będzie w wyjątkowe duety i międzypokoleniowe współprace, prezentujące szeroki wachlarz talentów muzycznych. Wśród występujących znajdą się znane i uwielbiane postaci polskiej sceny muzycznej. Wystąpią m.in. Margaret, Doda, Smolasty, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Kasia Sochacka, Mery Spolsky, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Dorota Miśkiewicz, Kasia Lins. Nie braknie też wschodzących gwiazd jak bracia Kacperczyk czy raper Chivas. Na scenie pojawi się także grupa Carnal, wracająca po latach na metalową scenę. Fanom rapu z pewnością spodoba się występ Włodiego, prekursora polskiego rapu ulicznego.

Serce Polskiej Muzyki bije w Śląskiem

Województwo śląskie na ten jeden wieczór stanie się stolicą polskiej piosenki, dzięki współpracy Związku Producentów Audio Video i producentów wydarzenia. Jubileuszowa, 30. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, podkreśla wagę i znaczenie Fryderyków jako najważniejszej nagrody w środowisku muzycznym Polski.

Grupa Impel: Gwarancja Bezpieczeństwa

Grupa Impel już po raz trzeci zapewni bezpieczeństwo podczas wydarzenia.

Tytuł oficjalnej ochrony tak prestiżowego wydarzenia, a szczególnie jubileuszowej edycji jest dla nas nieukrywanym powodem do radości i dumy, ale też dowodem zaufania jakim obdarza nas branża muzyczna i organizator wydarzenia – podkreśla Krzysztof Guzek, dyrektor handlowy segmentu działalność usługowa.

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do nas w tej wyjątkowej nocy pełnej muzycznych wrażeń, talentu i niespodzianek. Gratulujemy wszystkim nominowanym i nagrodzonym artystom

Bilety są jeszcze dostępne!

Zobacz naszą galerię z ubiegłorocznej gali Fryderyk 2024

Aktualności