Od 6 do 7 marca 2023 r., w ramach VIII Europejskiego Kongresu Samorządów miały miejsce najważniejsze spotkania liderów samorządowych z całej Europy. Wydarzenie odbyło się w Mikołajkach. W swojej konwencji Kongres nawiązuje do Forum Ekonomicznego w Karpaczu, czyli jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń ekonomiczno-politycznych. Podobnie jak w latach ubiegłych o bezpieczeństwo uczestników Kongresu zadbała Grupa Impel.

Nowa solidarność dla nowej epoki – pod takim hasłem obradowali przedstawiciele samorządów z wielu krajów europejskich. Na uczestników wydarzenia czekało 12 bloków tematycznych, które dotyczyły takich zagadnień jak: Gospodarka, Biznes i Zarządzanie, Społeczeństwo, Finanse, Zrównoważony Rozwój, Współpraca Międzyregionalna, Forum Kultury Regionów, Salon Przemysłu Turystycznego oraz Zdrowie.

W tegorocznym Kongresie wzięło udział ponad 2000 uczestników, którzy uczestniczyli w przeszło 120 debatach. Wśród zaplanowanych wydarzeń zrealizowano bloki programowe, panele, warsztaty, wykłady, prezentacje oraz uroczystą galę.

Szczegółową agendę Kongresu znajdziesz tutaj.

Więcej o zakresie świadczonych usług związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa przez Grupę Impel przeczytasz na naszej stronie.

Aktualności