Organizacja Narodów Zjednoczonych przyznała Czesławowi Langowi nagrodę za wybitne osiągnięcia kolarskie, biznesowo-sportowe oraz promocję kolarstwa na świecie. To polski kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz medalista mistrzostw świata. Od ćwierć wieku organizuje jedno z największych kolarskich wydarzeń w Europie jakim jest Tour de Pologne. Z wyróżnieniem ONZ, Czesław Lang znalazł się obok takich postaci jak Eddy Merckx czy Tadej Pogačar.

„Ta nagroda to duma, zaszczyt, ale i potwierdzenie tego, że praca, którą wykonuję z moim zespołem i partnerami ma sens” – powiedział Czesław Lang, który otrzymał nagrodę ONZ podczas targów BikeExpo w Warszawie.

Organizator Tour de Pologne stale podkreśla, że otacza się i pracuje z ludźmi, którzy wkładają serce w to co robią. Dzięki temu Tour de Pologne to nie tylko wielkie wydarzenie, ale również wielka rodzina, w której każdy może liczyć na siebie od wielu lat.

Panu Czesławowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia! To dla nas zaszczyt móc od przeszło dekady być częścią Lang Team’u i współtworzyć Tour de Pologne.

Grupa Impel – oficjalna ochrona Tour de Pologne!

Grupa Impel od wielu lat zapewnia bezpieczeństwo w ramach kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Jak zabezpieczyć dużą imprezę? Tour de Pologne oczami koordynatora ds. bezpieczeństwa Janusza Pniaka.

Aktualności