W Zakopanem jest dobra ochrona – taką opinię o zabezpieczeniu imprezy przez Grupę Impel wystawił organizatorom Pucharu Świata w skokach narciarskich Halvor Egner Granerud, najpoważniejszy rywal Kamila Stocha.

Tegoroczna największa zimowa impreza sportowa w Polsce odbędzie się przy pustych trybunach. Co nie oznacza, że Wielka Krokwia nie będzie odpowiednio zabezpieczona. W tym roku organizacja imprezy jest podporządkowana wymogom reżimu sanitarnego oraz obostrzeniom wprowadzonym przez polski rząd. W związku z tym na obiekcie będzie przebywać bardzo ograniczona liczba osób.

Jak mówi szef bezpieczeństwa podczas konkursu w Zakopanem, Artur Patyk z Grupy Impel

–Niezależnie od warunków zawsze musimy być maksymalnie przygotowani na wszelkie okoliczności. Nie będzie kibiców, obiekt jednak nie skurczył się, wciąż to potężna przestrzeń do ochrony. Ponieważ nikt nie ma prawa wejść na teren skoczni, musimy ją bardzo szczelnie obstawić.

O tym jak w tym roku wygląda ochrona imprezy więcej na naszym blogu w wywiadzie z Arturem Patykiem.

Grupa Impel ochrania skoki narciarskie w ramach Pucharu Świata w Zakopanem już po raz dziesiąty.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.