Już wkrótce Gala Fryderyki – wydarzenie, w czasie którego przyznawane są najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce. Tegoroczne Fryderyki odbędą się 22 kwietnia 2023 r. w Arenie Gliwice. Po raz drugi z rzędu zapewniamy bezpieczne emocje w czasie tego wydarzenia.

Fryderyki są przyznawane od 1994 r. za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie polskiej fonografii. Laureaci  wyłaniają w drodze głosowania członkowie Akademii Fonograficznej. Dzięki temu Fryderyki są uważane za najbardziej obiektywne i wiarygodne nagrody w przemyśle muzycznym w Polsce. Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się tacy artyści jak Dawid Podsiadło, Igo, Ralph Kaminski, Mrozu, sanah, Sorry Boys czy Brodka. Pełna lista nominowanych do nagrody Fryderyk 2023 jest dostępna na stronie wydarzenia.

Fryderyki 2023 – ochrona wydarzenia

W tym roku ceremonia odbędzie się w Arenie Gliwice, która jest jedną z największych i najnowocześniejszych hal widowiskowych w Polsce. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to niezapomniane wydarzenie, pełne muzyki, emocji i radości.

Ochrona prestiżowego wydarzenia o kilkutysięcznej widowni jest ogromnym wyzwaniem. Grupa Impel od lat skutecznie zabezpiecza największe imprezy w kraju, w tym zeszłoroczną galę Fryderyk. W tym roku również zadbamy o to, aby impreza przebiegała bez zakłóceń. Podczas wydarzenia 160 ochroniarzy będzie czuwać nad bezpieczeństwem artystów na scenie oraz publiczności na widowni. Nasi pracownicy dopilnują także porządku podczas montażu oraz demontażu sceny. To najważniejsza muzyczna nagroda w Polsce i jedno za największych eventów w naszym kraju. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy kolejny raz być jego częścią.

Galę wręczenia Fryderyków 2023 będzie można oglądać na żywo – 22 kwietnia, godz. 20:00, TVN. Zachęcamy do oglądania transmisji!

Organizatorem wydarzenia jest Związek Producentów Audio Video oraz Akademia Fonograficzna. Producentem gali jest High Events.

Aktualności