W dniach 28-29 kwietnia odbył się Międzynarodowy Festiwal Piwa Kraftowego Beer Geek Madness 2023. Impreza, otwierająca kalendarz majówkowych wydarzeń, odbyła się we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Grupa Impel zapewniła bezpieczeństwo oraz wsparcie serwisu medycznego w trakcie imprezy.

Podczas tych dwóch dni Wrocław stał się europejską stolicą piwa. Festiwalowicze mieli szansę degustować piwa rzemieślnicze wytwarzane przez ponad 50 browarów – 29 zagranicznych oraz 21 polskich. Nie zabrakło nowatorskich smaków oraz limitowanych edycji trunków, których premiery miały miejsce właśnie podczas wydarzenia. Degustacje odbyły się na zasadzie – płacisz raz, degustujesz, ile chcesz.

Podczas Beer Geek Madness czas można było spędzić nie tylko przy piwie. Przed wejściem na teren festiwalu zorganizowana została dostępna dla każdego strefa gastronomiczna, zorganizowana przez znane i lubiane Gastro Miasto. Szef kuchni Browaru Stu Mostów serwował uczestnikom klasyki ze swojego menu, wszystko to w towarzystwie dobrej rockowej muzyki na żywo.

BGM po raz pierwszy odbyło się w 2014 roku, do tego momentu wzięło w nim udział ponad 15 tysięcy pasjonatów piwa kraftowego. Na wydarzeniu rozlano ponad 360 hektolitrów piwa od ponad setki polskich i zagranicznych browarów. Festiwal już na stałe wpisał się do corocznego kalendarza imprez koniecznych do odwiedzenia przez każdego miłośnika dobrego piwa.

Jest nam szczególnie miło, że mogliśmy uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Piwa Kraftowego Beer Geek Madness 2023 jako Oficjalna Ochrona oraz zadbać o bezpieczeństwo zgromadzonych uczestników.

Organizatorem wydarzenia jest Browar Stu Mostów. Partnerami wydarzenia są m.in. miasto Wrocław oraz Wrocławska Organizacja Turystyczna.

Aktualności