Warsztaty piwowarskie, oryginalne jedzenie, atrakcje dla dzieci i dorosłych, szkolenia sensoryczne, misja stratosferyczna, licytacje, muzyka i piwa z najlepszych browarów rzemieślniczych — tak wyglądał tegoroczny Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa.

Na esplanadzie stadionu Tarczyński Arena stanęło ponad 80 stoisk najlepszych polskich browarów serwujących piwa w wielu stylach i smakach. Trzynasta edycja tego największego i najstarszego festiwalu piwa rzemieślniczego w Polsce przyciągnęła tłumy miłośników.

Nasi doświadczeni pracownicy byli obecni na terenie festiwalu, nadzorując i monitorując całe wydarzenie. Wykwalifikowane służby odpowiedzialne były za kontrolę dostępu, utrzymanie porządku i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom. Działaliśmy zgodnie ze standardami branżowymi, a także przestrzegaliśmy obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa.

Już przed rozpoczęciem festiwalu przeprowadziliśmy szczegółową analizę i planowanie. Współpracowaliśmy ściśle z organizatorami, aby zapewnić skuteczną ochronę wszystkich stoisk, miejsc spotkań, stref gastronomicznych i innych obszarów festiwalu.

Cieszymy się, że byliśmy częścią tak popularnego wydarzenia jak 13. WFDP i zapewnić uczestnikom spokojne i bezpieczne doświadczenia.

Zobacz naszą galerię zdjęć z wydarzenia:

Aktualności