Monitoring wizyjny

Rozwój technologii umożliwia zdalną kontrolę w obiektach, bez konieczności udziału pracowników fizycznej ochrony. Daje to wymierne korzyści finansowe, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i możliwości realizacji dodatkowych działań. Rozwiązanie umożliwiające zdalną weryfikację sygnału alarmowego poprzez system bezprzewodowej transmisji wideo.

Zapytaj o ofertę

Czym jest monitoring wizyjny?

Główna idea i funkcjonalność usługi polega na przekazywaniu „na żądanie” i udostępnianiu obrazów z systemu telewizji dozorowej zainstalowanego w chronionym obiekcie lub z kamer bezpośrednio podłączonych do urządzenia transmisyjnego. Obrazy z obiektu są transmitowane w czasie rzeczywistym i kontrolowane przez operatorów Alarmowego Centrum Odbiorczego.

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości operator weryfikuje zdarzenie i podejmuje stosowne działania, np. kieruje Grupę Interwencyjną, policję lub – zgodnie z procedurą – powiadamia wskazane osoby.

Usługa nadzoru obejmuje duże, złożone lokalizacje, od kampusów biznesowych i obiektów komercyjnych, po sieci transportowe, dzięki czemu masz stały dostęp do informacji z każdego obszaru Twojej działalności. 

Co zyskujesz?

Ograniczenie inwestycji

w środki trwałe

 

Ograniczenie kosztów

ochrony fizycznej przez optymalizację etatów

 

Transparentne raportowanie

i dostęp do danych online

Całodobowe monitorowanie

i rejestracja zdarzeń

 

Uszczelnienie systemu ochrony

oraz skuteczne wzmocnienie działań w zakresie bezpieczeństwa

Serwis

i konserwacja sprzętu

 

Pełna integracja z większością dostępnych

urządzeń CCTV zainstalowanych w Twoim obiekcie

Co nas wyróżnia?

 • Doświadczony i kompetentny zespół realizujący zadania w oparciu o centralne normy jakościowe, niezależnie od miejsca realizacji usługi. 
 • Szkolimy systematycznie pracowników liniowych pod kątem nadzorowania prawidłowości procesów na obiektach klienta. 
 • Podpowiadamy, jak najlepiej dostosować procedury na obiektach celem minimalizowania zagrożeń oraz obszarów powstawania strat. 
 • Wspieramy usługę nowoczesnymi i skutecznymi systemami technicznymi. 
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.