Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Rozwój technologii umożliwia skuteczne zastąpienie tradycyjnej ochrony fizycznej urządzeniami, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa na obiektach wszelkiego typu. Poprzez doświadczenie naszych inżynierów ds. technologii ochrony realizujemy szczegółowe audyty uwzględniające wszelkie czynniki wpływające na bezpieczeństwo na danym obiekcie.

Zapytaj o ofertę

Czym są elektroniczne
systemy zabezpieczeń?

Stałe podążanie za aktualnymi trendami i analiza działań operacyjnych umożliwia ciągłe wdrażanie rozwiązań, w których praca człowieka jest skutecznie uzupełniana przez nowoczesne narzędzia i zaawansowane systemy informatyczne.

W ramach usługi tworzymy kompletny plan ochrony, dzięki czemu znacznie zwiększamy poziom bezpieczeństwa obiektów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów operacyjnych. Sztab doświadczonych specjalistów i technologów przeprowadza wnikliwy audyt istniejącego w Twoim obiekcie systemu zabezpieczeń w celu weryfikacji jego słabych punktów.

Następnie dla wyeliminowania wszelkich luk i wad, przygotowujemy i wdrażamy indywidualny system bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą innowacyjne rozwiązania dopasowane do skali Twojego biznesu.

Co zyskujesz?

Znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa,

bez dodatkowych wydatków na personel

Transparentne raportowanie

i dostęp do zdarzeń online dzięki systemom informatycznym

Serwis

i konserwację sprzętu

 

Co nas wyróżnia?

 • Wsparcie nowoczesnymi i skutecznymi systemami technicznymi 
 • Jeden partner mający pełne kompetencje w zakresie ochrony 
 • Doświadczony zespół technologów ochrony zapewnia odpowiednio dobrane urządzenia, technologie i rozwiązania do danego typu obiektu. 
 • Inicjujemy nowatorskie działania, dzięki znajomości branży i potrzeb pojawiających się u klienta. 

 

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.