W ostatni weekend w Zakopanem odbyły się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Impel od ośmiu lat zabezpiecza tę niezwykle popularną imprezę sportową.

W ostatnią sobotę i niedzielę w zimowej stolicy Polski dopisała nie tylko pogoda, ale i publiczność. Rywalizację skoczków podczas dwudniowego konkursu na trybunach oglądał komplet widowni, czyli 25 tysięcy widzów. Imprezę zabezpieczały służby porządkowe oraz ponad 300 pracowników ochrony z Grupy Impel.

Trzydniowe zawody organizowane są przez Tatrzański Związek Narciarski. Zawody rozpoczęły się w piątek eliminacjami. Odpowiedzialni za organizację ochrony z Impel Facility Services podkreślają, że zawody – podobnie jak w poprzednim roku – przebiegły pomyślnie od strony zabezpieczenia imprezy. Podczas jej trwania Impel zadbał również o spokój rodzin, rozdając opaski na ręce dzieci, na których rodzice wpisywali swój numer telefonu.

Impel Facility Services, spółka z Grupy Impel ma wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu wydarzeń o charakterze masowym. Wielokrotnie w ostatnich latach Impel był odpowiedzialny za ochronę prestiżowych imprez masowych, w tym The World Games 2017, Szczyt NATO w Warszawie, EURO 2012, kolejne edycje wyścigu kolarskiego Tour the Pologne.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.