Grupa Impel zabezpieczyła letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Zakopanem.

W sierpniu 2019 r. do Zakopanego wrócili najlepsi skoczkowie świata. Tym razem konkurs skoków narciarskich odbył się w letniej odsłonie. Przez trzy dni, od 16 do 18 sierpnia o miejsce na podium walczyło 10 drużyn z całego świata. Letnie FIS Grand Prix rozpoczęła piątkowa seria skoków kwalifikacyjnych, a w sobotę i niedzielę odbyły się kolejno rywalizacje drużynowa i indywidulana.

Pracownicy Grupy Impel byli odpowiedzialni za zabezpieczenie terenu imprezy oraz za jego ochronę podczas trwania samego konkursu. Współpraca Impela z organizatorem skoków narciarskich, Polskim Związkiem Narciarskim trwa już 8 lat. Jak spisaliśmy się tym razem? O tym w relacji z Zakopanego mówi Wojciech Gumny, wiceprezes ds. organizacyjnych PZN.

Skoki narciarskie – letnie Grand Prix Zakopane 2019

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.