Kwietniowe seminarium pt.„Nowe obowiązki i regulacje na rynku obsługi gotówki w praktyce banku spółdzielczego” doczekało się podsumowania na łamach Miesięcznika „Nowoczesny bank spółdzielczy” autorstwa Wojciecha Wesołego, wiceprezesa Impel Cash Solutions i wiceprezesa Polskiej Organizacji Firm Obsługi Gotówki.

Nadchodzące zmiany to konsekwencja dopasowania się polskiego prawa do wymogów unijnych. W praktyce oznacza to dostosowanie obsługi gotówki i realizację nowych obowiązków sprawozdawczych. Nowe wymogi budzą wiele obaw i niejasności, a także nakładają konkretne wymogi techniczne. W tych działaniach banki spółdzielcze mogą liczyć na szerokie wsparcie firm zapewniających logistykę gotówki, które są gotowe przejąć znaczną część obowiązków. Więcej o pomyślnej współpracy w sektorze obsługi gotówki w bankach spółdzielczych znajduje się w artykule.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.