Impel Facility Services międzynarodowo rozpoczął wakacyjną serię imprez masowych. Zapewnił bezpieczeństwo podczas rozgrywek w siatkówce plażowej z cyklu FIVB Beach Volleyball World Tour.

FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019 to największe tej rangi zawody w naszej części Europy. Po raz drugi do Warszawy zjechała się światowa czołówka tej dyscypliny – 256 zawodników i zawodniczek, w tym 10 duetów z Polski. Mecze rozgrywały się między 12, a 16 czerwca 2019 roku na sześciu boiskach plażowych. Na głównym z nich na potrzeby turnieju zbudowano trybuny na blisko 4000 miejsc.

Grupa Impel zabezpieczała turniej i była odpowiedzialna za kompleksową realizację usługi, zarówno od strony formalnej, czyli złożenia dokumentów dotyczących zabezpieczenia imprezy masowej, jak i operacyjnej. Na obiektach popularnego warszawskiego Monta Beach Volley Club nad Wisłą pracowały nasze służby porządkowe i informacyjne, zapewniliśmy również zabezpieczenie montażu i demontażu oraz wsparcie straży pożarnej.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.