Impel bierze udział w imprezie od samego początku. Nasi pracownicy już piąty rok z rzędu nie tylko zabezpieczali teren imprezy, ale również odsłonili arkana zawodu pracownika ochrony.

Młodzi uczestnicy projektu – w tym roku łącznie 900 dzieci – od 3 do 12 lipca tworzyło swoje własne miasto na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak w każdym innym mieście pracowali tam i bawili się. Uczestnicy mieli ręce pełne roboty, ale jakiej. Dzieci wcielały się w filmowców, aktorów, przewodników miejskich, policjantów, mistrzów pizzy i lodowych deserów, kelnerów, ogrodników, leśników, architektów, plastyków, ochroniarzy, stolarzy, konstruktorów i programatorów, krawcowe czy w mistrzów baniek mydlanych. Wybrali także swojego prezydenta, który był ich reprezentantem w kontaktach z władzami miasta i organizatorami. Każdy za swoją pracę otrzymywał wynagrodzenie w postaci specjalnej waluty stworzonej na potrzeby miasta. Zarobione wynagrodzenie można było wydać w „Sklepie marzeń”. Dzieci w trakcie trwania turnusu korzystały również z wielu rozrywek sportowo-rekreacyjnych.

Pomysłodawcom projektu od początku przyświecał cel, jakim jest nauka dzieci pracy, zarabiania pieniędzy i podejmowania decyzji, a wszystko to w formie atrakcyjnej zabawy.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.