Tegoroczny 78. Tour de Pologne rozpocznie się 9 sierpnia w Lublinie, a zakończy 15 sierpnia w Krakowie. Po raz kolejny Grupa Impel zadba o zabezpieczenie trasy wyścigu.

Tour de Pologne UCI World Tour to największa impreza kolarska w Polsce i jedna z największych na świecie. Ubiegłoroczny wyścig uznano za najlepszą imprezą sportową 2020 r. W tym roku to niezwykłe międzynarodowe wydarzenie sportowe będzie realizowane na zupełnie nowej trasie. Obejmie takie miasta jak Rzeszów, Sanok czy Zamość. Już po raz drugi Tour de Pologne odbędzie się w czasie pandemii COVID-19. To wszystko oznacza ogromne wyzwania organizacyjne, ale też wyzwania od strony zabezpieczenia trasy.

Grupa Impel w ramach ochrony 78. Tour de Pologne zabezpiecza również rundę katowicką oraz obsługuje procesy związane z tworzeniem projektu zmiany tymczasowej organizacji ruchu na tym odcinku.

Wejdź na naszego bloga i dowiedz się więcej na temat oficjalnej ochrony wyścigu:

Zobacz galerię zdjęć z ubiegłorocznych edycji wyścigu

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.