W piątek, 9 sierpnia zakończył się 76. Tour de Pologne UCI World Tour. Grupa Impel była oficjalną ochroną wyścigu. Jak chroniliśmy największy wyścig kolarski w Polsce? O tym w naszej relacji.

Ósmy Tour de Pologne za nami. Od 3 do 9 sierpnia Grupa Impel zapewniła sprawny przejazd kolarzy przez metę każdego etapu. To tam na każdym odcinku gromadzą się tłumy kibiców. Chroniliśmy imprezy towarzyszące głównej rywalizacji – Mini Tour de Pologne oraz Tour de Pologne Amatorów. Zabezpieczaliśmy sprzęt sportowy – ok. 900 rowerów o łącznej wartości ponad 40 mln zł, zaplecze logistyczne – ponad 20 tirów scenografii oraz sprzęt telewizyjny – 36 wozów transmisyjnych. W tym roku również dbaliśmy o komfort gości w specjalnej strefie 0.

Zobacz relacje video i foto z naszej współpracy z organizatorem TdP, Lang Team. Posłuchaj, co o zabezpieczeniu tak dużej imprezy ma do powiedzenia dyrektor generalny wyścigu, Czesław Lang.

Video relacja
Tour de Pologne 2019

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.