W niedzielę, 9 sierpnia zakończył się Tour de Pologne 2020 UCI World Tour. Grupa Impel po raz dziewiąty była oficjalną ochroną największego wyścigu kolarskiego w Polsce.

Tegoroczna impreza była wyjątkowa. Wyścig rozgrywał się w trudnych warunkach pandemii. Był pierwszą kilkudniową imprezą kolarską po długiej przerwie w ramach cyklu UCI World Tour. Dlatego było to trudne wyzwanie dla organizatorów i ich partnerów. Grupa Impel musiała zadbać w sposób szczególny o bezpieczeństwo kolarzy. Zawodnicy nie mogli mieć kontaktu z widzami i przypadkowymi osobami. Dodatkowo musieliśmy także pilnować widowni pod względem przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego związanych z zagrożeniem Covid-19.

Oprócz tego wykonywaliśmy nasze rutynowe obowiązki. Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników na metach oraz na wybranych startach. Zabezpieczaliśmy wozy ekip telewizyjnych oraz sprzęt ekip kolarskich, a także miejsca noclegowe. W Katowicach służby porządkowe Impel po raz pierwszy kierowały w trakcie wyścigu ruchem drogowym.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z 77. Tour de Pologne. Posłuchaj, co o współpracy z nami mówi Czesław Lang, dyrektor TdP.

Tour de Pologne 2020 – Czesław Lang o współpracy z Grupą Impel

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.