W sobotę 4 sierpnia, razem z zawodnikami i kibicami staniemy na starcie 75. Tour de Pologne. Siódmy rok z rzędu będziemy dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników największej imprezy kolarskiej w Polsce.

Jubileuszowa edycja zawodów tradycyjnie rozpocznie się w Krakowie, 4 sierpnia. Przez kolejne 6 dni 154 zawodników będzie rywalizowało o żółtą koszulkę lidera. Będą mieli do pokonania łącznie 1025 km. Trasa siedmioetapowego wyścigu będzie przebiegała przez ponad 500 miejscowości Małopolski, Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Śląska i Podkarpacia. Zawody zakończą się 10 sierpnia, w Bukowinie Tatrzańskiej.

Tour de Pologne, jedna z największych i najbardziej spektakularnych imprez sportowych w Polsce, jest organizowana przez Lang Team. Grupa Impel partneruje imprezie od siedmiu lat. Nasi doświadczeni pracownicy ochrony oraz służb informacyjnych będą czuwać nad jej bezpiecznym przebiegiem przez wszystkie siedem etapów.

Więcej szczegółów i trasa wyścigu na stronie Tour de Pologne.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.